Zdroj: archiv webu

Snadné mytí aut

20. 6. 2016

S blížícími se letními prázdninami a obdobím letních dovolených řada čerpacích stanic uvažuje nad tím, jak vylepšit služby pro stálé i nové zákazníky. Jednou z cest, jak nabídnout klientům kvalitní služby, jsou bezpochyby modulární myčky aut s dvěma mycími stáními. Modulární mycí boxy najdou své uplatnění zejména v lokalitách s nízkou až střední intenzitou mytí aut. Typickým místem jsou zejména menší až středně velké obce. Automyčky je možné využít také u venkovských provozoven či různých prodejen. Samoobslužné modulární boxy slouží obvykle jako doplněk u čerpacích stanic. Také u stanic technických kontrol a pneuservisů najdete modulární myčky aut společnosti BKF CarWash. Na webové adrese bkfcarwash.cz najdete lokality, kde všude najdete automyčky od společnosti BKF CarWash.

cleaning-791542_1920
Foto: archiv webu

BKF automyčky disponují nejkomplexnější nabídkou platebního systému pro platby za mytí vozidel. BKF CarWash se při platbě kartou řídí západoevropskými trendy. Čerpat můžete také výhody věrnostního programu BKF. Věrnostní program funguje rychle a jednoduše. Navíc můžete vše spravovat přes internet. Karty můžete pohodlně dobíjet přes webový prohlížeč společnosti BKF CarWash. Společnost je s tímto systémem jedinou na českém trhu. Tuto výhodu velmi rády využívají majitelé služebních vozidel.

Při pronájmu či koupi automyček od společnosti BKF CarWash získáte mycí modul BKF Carwash s plně vybavenou ocelovou konstrukcí a se střechou dle našeho projektu. Automyčky disponují šesti programy, o kterých se dozvíte více informací na výše zmíněné webové adrese. Rozšiřte své služby a zahajte tak léto v moderním stylu.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018