Zdroj: archiv webu

Výsledky soutěž: Buď trendy se Stefanel

14. 2. 2017

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem.

Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou a konzistentní kolekci. Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu. Pleteniny, které vždy byly srdeční záležitostí značky, jsou ještě více sexy díky ikonickému, barevnému, geometrickému Zakaria a elegantnímu kašmíru použitých v moderních provedeních a střizích.

Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě. Geometrické vzory osvěží šatník, najdete je na dlouhých hedvábných šatech, halenek i tričkách. Pásky působí romanticky díky kombinaci s pastelovými barvami.

Taska
Foto: archiv webu

Soutěžní otázka: Kolik je butiků Stefanel v Praze a kde se nacházejí?
Správná odpověď: Dva butiky – v Železné ulici a v OC Chodov
Výherce: Tereza Čapková (t.capkova@seznam.cz)

Prosíme výherce, aby se přihlásil o výhru na email martin.pibil@srdce.evropy.cz.

Pravidla_Stefanel

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018