Zdroj: archiv webu

Výsledky soutěže – Čokoládový volant

1. 6. 2017

Co vám zvedne náladu při dopravní koloně nebo při řízení v pošmourném dni? Zúčastněte se naší soutěže se značkou čokoládových tyčinek Kofila a mlsejte s námi za volantem.

Typicky žlutý obal s mouřenínem popíjejícím šálek kávy navrhl před více než 90 lety tehdy ještě Zdenek Rykr. Jeho návrhem se Kofila s minimálními úpravami pyšní dodnes a nehodlá se ho vzdát. Pro limitovanou edici však nyní dala znovu prostor začínajícím designérům. V nejbližších dnech najdete v obchodech Kofilu ze speciální limitované edice, která na krátké období nahradí standardní obal. Nové atraktivní obaly od čtyř talentovaných grafiků a ilustrátorů z České republiky a Slovenska vzešly ze soutěže pořádané vloni v létě. Vítězné návrhy obalů od Kateřiny Kynclové, Markéty Michálkové, Lukáše Tomka (Tomski&Polanski) a Jána Vajsábela vám tak požitek z Kofily nepochybně okoření i špetkou umění.

Lahodně jemná kávovo-čokoládová chuť Kofily zůstává, nové designové obaly přicházejí!

Výherci 1. – 10. ceny 6 ks tyčinek Kofila.

Lenka Polanská, Kateřina Kratochvílová, Martina Nováková, Sandra Eliášová, Petr Skalický, Jana Dopitová, Lenka Jasanská, Tereza Dobrovolná, Alžběta Hrubá, Renata Rajdlová.

Výhercům gratulujeme a žádáme, aby se o výhru přihlásili na email martin.pibil@srdce.evropy.cz. Předání výhry je možné pouze osobně po předchozí domluvě na adrese redakce.

 

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018