Soutěž s klinikou NEOVIZE

Život bez brýlí je skvělý! Dokonce tak, že si to možná ani neumíte představit. Ráno se vzbudíte a vše kolem sebe vidíte až do toho úplně nejmenšího detailu. Startujeme soutěž o vouchery na vyšetření zraku s oční klinikou NeoVize. NeoVize je největší česko – slovenskou skupinou očních pracovišť, která poskytuje široké spektrum ambulantní a chirurgické oční péče. 

DV_astigmatismus_AUTO
Astigmatismus: foto Neo Vize

Už vás nebudou trápit špinavé brýle, už nikdy se vám při přechodu ze zimy do tepla brýle nezamlží. Nepopsatelnou svobodu zažijete při sportu, cestování, výletech i každodenním životě.

Nemusíte utrácet za nové dioptrické brýle či kontaktní čočky, stačí podstoupit laserovou operaci zraku, která vyřeší vše za vás – odstraní dioptrie jednou pro vždy.

Vyhrajte jeden ze tří voucherů na vstupní vyšetření zraku v hodnotě 1200 Kč ve pražském pracovišti NeoVize. Odpovězte na jednoduché otázky a zkuste své štěstí. Držíme vám palce a přejeme vám krásné léto!

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018