Soutěž: Vyjeďte a zůstaňte venku

Fjällräven je ikonická značka outdoorového oblečení. Letos vytvořila společně s kalifornskou značkou jízdních kol Specialized jedinečnou kolekci pro vyjížďky na kole a bikepacking. Až do konce července u nás na webu Žena v autě.cz můžete soutěžit o ceny z nové kolekce.

S_F_Scarf_22006-560_D_MODEL_FJR-Stredni

Fjällräven rozšiřuje svou letní kolekci o několik novinek speciálně určených pro život na kole v přírodě. Bikepacking v sobě spojuje dvě aktivity – jízdu na kole a outdoorový styl cestování.

S_F_Handlebar_Pocket_23247-326_D_MODEL_FJR-Stredni

Je to snadné a rychlé řešení, jak objevovat přírodu se vším všudy. Stačí jen sbalit pár věcí, nasednout na kolo a vyrazit.

A je úplně jedno, jestli se vydáte na víkendový výlet kousek za město nebo vyrazíte prozkoumávat krásy přírody do odlehlých oblastí mimo civilizaci. Dobrodružství na vás může čekat i za rohem.

Soutěžní otázky se týkají právě této nové kolekce. Neváhejte a zkuste své štěstí v naší soutěži i Vy! Stačí se pod svým jménem přihlásit do soutěže. Pravidla soutěže zde.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018