foto: Form Factory

Soutěžte o fotbalové míče

24. 11. 2022

Společnost Form Factory se stala partnerem speciálního projektu Fotbalové srdíčkové dny, které organizuje obecně prospěšná společnost Život dětem. Jeho součástí je i soutěž o fotbalový míč s podpisem Messiho a Ronalda.

V rámci probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale připravila o.p.s. Život dětem pro všechny příznivce fotbalu spolu se společností Synergy FG tombolu o dva atraktivní fotbalové míče. Jeden s originálním podpisem Lionela Messiho a druhý s originálním podpisem Cristiana Ronalda. K oběma míčům výherce obdrží FIFA World Cup certifikát pro ověření pravosti.

Beautiful plus size girl training in gym. Concept of body positi
Foto Form Factory

Kromě lístku do tomboly dostane každý žluté srdíčko s usměvavým sluníčkem a mailem děkovný certifikát. V tombole má každý velkou šanci vyhrát, ale určitě má jistotu, že pomůže rodinám s vážně nemocnými dětmi, které se bez pomoci laskavých lidí neobejdou. Soutěž začíná 21.11. 2022 a končí 18.12. 2022 v 17 hodin.

Form Factory dlouhodobě podporuje projekty společenské odpovědnosti a usiluje o rozvoj obecného povědomí o zdravém životním stylu.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018