Zdroj: archiv webu

Spouštíme 2. ročník ankety Auto mého srdce

1. 1. 2021

Nastal čas zvolit nejlepší auto roku 2021 z pohledu žen! Ženy přece patří za volant a chtějí být slyšet! Startujeme 2. ročník ankety AUTO MÉHO SRDCE. Až do dubna bude 15členná odborná porota, ale i veřejnost, vybírat svého favorita mezi 28 nominovanými vozy, které nejvíce oslovují ženské publikum. Hlasujte i Vy v jedinečné anketě, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy.

 

Který model získá letos ocenění AUTO MÉHO SRDCE?

Bude to opět SUV? Nebo snad prostorné kombi? Jsou ženy průkopnice čisté mobility a zvolí elektromobil? Nebo snad jsou propagátorkami hybridního pohonu? Viděly by se raději v kupé, hatchbacku nebo malém autě do města? Jasno bude v polovině dubna a bude to jeden z těchto modelů:

autoMehoSrdceCena
Foto: archiv webu
  • Elektromobil: Honda e, DS 3 CROSSBACK E-Tense, Opel Mokka, Hyundai Kona, Volkswagen ID.3
  • SUV: Cadillac XT4, Kia Sorento, Hyundai Tucson, Land Rover Defender, Audi Q5/SUV nebo crossover s variantou hybridního pohonu: Peugeot 3008, Cupra Formentor, Subaru Forester, Jaguar F-Pace, Mercedes-Benz GLE, Citroen C5 Aircross, Renault Captur, Ford Puma, Nissan Juke, Suzuki Ignis
  • Hatchback nebo malé auto do města: Citroen C4/e:C4, Toyota Yaris, Renault Clio, Dacia Sandero, Mitsubishi Spacestar
  • Rodinný kombík: Škoda Octavia, Subaru Impreza nebo Kupé: BMW třídy 4

Hlasování odborné ženské poroty AUTO MÉHO SRDCE

O titulu AUTO MÉHO SRDCE 2021 rozhodne odborná porota složená z 15 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou členky poroty do 1. února 2021 vybírat ze všech nominovaných vozů. Z prvního kola postoupí 5 modelů, které získají nejvíc hlasů. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, které jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021 proběhne 17. dubna 2021.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year (Světové ženské auto roku), ve které má od roku 2019 svou zástupkyni mezi 47 novinářkami z celého světa také Česká republika.

damska auto volenka
Foto: archiv webu

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA

Pro řidičky a milovnice aut jsme spustili hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Stačí se seznámit s nominovanými modely, vybrat svého favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA poběží do 17. dubna 2021. Zvolte s námi nejlepší auto z ženského úhlu pohledu. Vstupte do ankety právě zde. Vyberte jeden z 28 nominovaných vozů.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018