Zdroj: archiv webu

Srdečně vás zveme na Autoshow

29. 3. 2018

Zúčastněte se exkluzivního doprovodného programu pro ženy na veletrhu Autoshow 2018 na pražském Výstavišti. Přijďte na stánek Žena v autě.cz kdykoliv od čtvrtka 12. do neděle 15. dubna. Během těchto 4 dnů se můžete těšit na atraktivní program zaměřený na ženskou krásu, bezpečnost a populární modely automobilky Škoda Auto.

Osvěžte si s odborníky pravidla bezpečné jízdy; jak správně sedět za volantem nebo například jak správně upoutat dětskou autosedačku. Seznamte se s nejnovějšími trendy v líčení a nechejte se zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Přijďte za námi do Holešovic, vyměňte si s námi zkušenosti za volantem a zasoutěžte si o atraktivní ceny od Škoda Auto, Mary Kay a dárkových balíčků od Ženysro.cz. Každá návštěvnice Autoshow 2018 obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny indicie a nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování s dětmi.

Těšíme se na viděnou!

PS: Než bude 21. ročník Autoshow zahájen, zpestříme vám od 1. dubna čekání soutěží JARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA. Vyhrát můžete model Škoda Kodiaq s plnou nádrží na víkend, dárkové balíčky ze Škoda Collection, kosmetiku Mary Kay, balíčky Ženysro.cz a do 10.4. také vstupenky na Autoshow 2018. Neváhejte a vstupte do naší soutěže!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018