Auto mého srdce 2022: foto ŽENA V AUTĚ.Cz

Srdečně vás zveme na FOR BEAUTY

4. 4. 2024

Už v pátek otevře své brány největší veletrh krásy v Česku, veletrh FOR BEAUTY. Na letňanském výstavišti najdete mnoho značek ze světa kosmetiky, nail designu, pedikúry a vlasové péče. Náš magazín zde slavnostně vyhlásí vítěze hlasování odborné poroty v anketě AUTO MÉHO SRDCE 2024 o nejlepší auto roku z pohledu žen. Přijďte za námi na stánek do haly 6, zasoutěžte si o zajímavé ceny a prohlédněte si nejzajímavější auta roku z pohledu žen.

Zdroj: veletrh For Beauty
Zdroj: veletrh For Beauty

Navštivte 5.–6. dubna veletrh FOR BEAUTY, který vám ve dvou výstavních halách nabídne velkou dávku inspirace ze světa krásy a zdraví.

Těšit se můžete na odborné rady, lákavé slevy, možnost nákupu nejžhavějších beauty novinek, líčení zdarma i zajímavý doprovodný program.

AMS-kolaz-top7-060224
Auto mého srdce 2024: koláž Žena v autě.cz

U nás na stánku v hale 6 jsme pro vás připravili atraktivní soutěž a program zaměřený na ženskou krásu a nejlepší auta roku 2024.

Na naší expozici uvidíte všech 6 nejlepších aut, které letos vybrala odborná porota AUTO MÉHO SRDCE.

Přijďte se seznámit s modely: BMW X2, Kia EV9, MG ZS, Range Rover Velar, ŠKODA Kamiq a Volvo EX30.

V pátek 5. dubna v 15:30 na podiu v hale 6 slavnostně vyhlásíme nejlepší auto roku z pohledu žen – vítěze odborné poroty v anketě AUTO MÉHO SRDCE. Srdečně vás zveme!

Pestrý program na našem stánku doplňuje účast manikérek a vizážistek s nejnovějšími trendy v manikúře Sally Hansen a líčení Max Factor. Chybět nebude ani oblíbený workshop na téma bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky, který jsme pro vás připravili společně s e-shopem Spokojenýpes.cz.

ZvA_NAZOR_2000x1281-px-220224
foto redakce

Zúčastnit se na stánku můžete našeho průzkumu na téma vnímání agresivity na českých silnicích. Odpovězte na 12 otázek.

Automaticky se dostanete do slosování o kufr a batoh Subterra 2 švédské značky Thule v hodnotě 16 000 Kč.

Tak na viděnou na FOR BEAUTY!


Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018