Zdroj: archiv webu

Starbucks slaví 50 let

10. 4. 2021

Jak jinak oslavit významné dějinné milníky než skvělou kávou? Letos v březnu je to přesně 50 let, co byla v americkém Seattlu otevřena první kavárna Starbucks. Přijďte si to připomenout jedinečnou směsí Anniversary Blend. Nebo si můžete na našich stránkách zasoutěžit s touto ikonickou značkou.

Foto: archiv webu

Směs Anniversary Blend byla poprvé vytvořena roku 1996 k připomenutí 25. výročí Starbucks a od té doby se pravidelně vrací každé jaro. Letos Starbucks představuje odvážnou směs Anniversary Blend pocházející výhradně z Indonésie, jednoho z nejuznávanějších kávových regionů. Aromatické tóny kouřového cedru a nového koření vytvářejí intenzivní, ale lahodnou chuť doplněnou doznívajícími akcenty černého lanýže a čerstvého estragonu a symbolizují vděk zákazníkům. kteří jsou nedílnou součástí filozofie značky.

Foto: archiv webu

Půl století vynikající kávy můžete oslavit také stylovými šálky, poháry, tumblery a lahvemi z kolekce 50 Years Of Starbucks. Právě tento šálek můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí se jen přihlásit do soutěže, správně odpovědět a zkusit své štěstí. Držíme palce!

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018