Zdroj: fotobanka automobilky Peugeot

Startujeme testování Peugeot 208

30. 6. 2016

Hatchbacky jsou do města velmi praktické a přesně jeden takový k nám právě zavítal do redakce. Celkem šest měsíců budeme testovat model Peugeot 208, seznamovat se a zkoušet jeho vlastnostmi. Už brzy se těšte na naše první jízdní postřehy…

IMG_7041
Foto: Sabina Kvášová

Už po letmém seznámení s modelem Peugeot 208 je nám jasné, že se tento model snadno dokáže díky možnosti personalizace zalíbit ledajaké majitelce. Na výběr je 12 odstínů barev a speciální sady, které zahrnují elegantní černě lakované části exteriéru doplněné originálními barevnými efekty. I v interiéru nabízí Peugeot 208 mnoho designových paketů. „Dvěstěosmička“ se může pochlubit už od základu bohatou výbavou včetně klimatizace, tempomatu, 6 airbagů, LED světel, vyhřívaných elektrických zpětných zrcátek, rádia, barevné dotykové obrazovky, funkce Bluetooth a i‑Cockpitu s multifunkčním volantem.

IMG_7054
Foto: Sabina Kvášová

Naše redakce testuje od července konkrétně pětidvéřovou variantu modelu Peugeot 208 s motorem 1,2 PureTech s 110 koňmi pod kapotou a automatickou převodovkou ve výbavě Allure. Součástí příplatkové výbavy je navíc parkovací asistent včetně kamery pro snadné couvání, dotyková obrazovka SMEG včetně navigace a praktický asistent Active City Brake, který dokáže zmírnit následky srážky v městském provozu (v rychlosti do 30 km/h).

IMG_7030
Foto: Sabina Kvášová

Vše náležitě vyzkoušíme a zhodnotíme. Na silnici nás v „dvěstěosmičce“ potkáte v sexy barvě Ruby. Až nás potkáte, mávejte!

Mohlo by Vás zajímat:

Výsledky červnové soutěže s Peugeot
Test Peugeot 208: hodnotí vítězka JanaSdílet článek:

Více na webu Peugeot

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018