Zdroj: fotobanka automobilky Nissan

Stylová edice modelu Nissan Juke pro milovnice hudby

8. 9. 2018

Jak je zřejmé z názvu modelu, hlavním lákadlem je audiosystém BOSE Personal s digitální úpravou zvuku a šesti reproduktory. Šestice reproduktorů zahrnuje i dva reproduktory vestavěné do opěrky hlavy řidiče.

Kromě toho speciální edice Nissanu Juke zahrnuje 16palcová kola, panoramatický kamerový systém, bezpečnostní sadu Safety Shield (sledování mrtvého úhlu, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, monitorování pohybujících se objektů za vozem), inteligentní klíč iKey s dálkovým zamykáním a tlačítkem pro spuštění motoru, dále pak senzory deště a šera, vyhřívaná přední sedadla.

Pro model Nissan Juke v edici BOSE Personal je k dispozici 5 barev exteriéru.  V jedné ze tří doplňkových barev – černé Enigma, modré Power a oranžové Energy – jsou navíc k dispozici personalizované kryty zrcátek, boční lišty dveří, kola i lišty nárazníků.

Zvuk saotného audiosystému si může řidička přizpůsobit sama. Funkce se nachází v nastavení audiosystému modelu Juke a je dostupná přes dotykovou obrazovku informačního systému NissanConnect. Funkce umožňuje nastavovat celou řadu parametrů audiosystému. Lze tak nastavit třeba zvuk zaměřený pouze na přední část vozu, nebo obklopující zvuk, který pokryje větší část interiéru.

Juke Bose Personal je v nabídce s benzinovým motorem o objemu 1,6l o výkonu 112 koní, plnícím nejnovější emisní normy, a možností volby manuální nebo automatické převodovky. V prodeji je právě nyní za cenu od 456 700 Kč.

Sdílet článek:

Více na webu Nissan

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018