Zdroj: fotobanka automobilky Toyota

Toyota v novém roce

4. 1. 2017

Automobilka Toyota v novém roce inovuje nový vzhled a nové prvky výbavy. Novinkou pro modelový rok 2017 je především nový červený odstín karoserie Tokyo Red a nový design litých kol pro modely Toyota navrhované, konstruované a vyráběné přímo v Evropě. Jde tedy o Yaris, Auris, Verso a Avensis.

my17-yaris-lights
Zdroj: fotobanka automobilky Toyota

Toyota Yaris

Yaris ve dvoubarevném lakování Bi-Tone zaujme i metalickým černým lakem ‘kolem dokola’ aplikovaným na střeše, předních A-sloupcích, vnějších zpětných zrcátkách, v horní části předních blatníků a na náběžné hraně kapoty.

Toyota Auris

Auris v modelovém provedení 2017 kromě nového odstínu karoserie může nabídnout i nová 17″ litá kola s broušeným povrchem a sportovní sedadla s novým černým čalouněním z materiálu Alcantara.

Odteď může Auris a Auris Touring Sports nabídnout v základní výbavě modelů také bezpečnostní paket Toyota Safety Sense. Uvedený bezpečnostní paket zvyšuje úroveň aktivní bezpečnosti i systémů na podporu řízení, neboť zákazníkům nabízí předkolizní bezpečnostní systém (PCS), systém pro hlídání jízdních pruhů (LDA), automatické přepínání dálkových světel (AHB) a systém rozpoznávání dopravních značek (RSA).

Toyota Verso

Verso příkladně spojuje pověstnou kvalitu, trvanlivost a spolehlivost vozů Toyota s vynikající protihodnotu za investované peníze. Bylo navrženo tak, aby dokázalo uspokojit stále náročnější požadavky dnešních zájemců o vůz kategorie MPV. Verso se i přes kompaktní vnější rozměry chlubí mimořádnou prostorností a v dané třídě jednou z nejlepších hodnot rozestupu mezi předními a zadními pasažéry. Kromě toho nabízí příkladnou všestrannost díky systému sedadel Toyota Easy Flat.

Sedadla modelu Verso 2017 v prostředním stupni výbavy zaujmou novým, vysoce kvalitním čalouněním nebo opěradly s reliéfním červeným polem, barevně sladěným s novým odstínem karoserie Tokyo Red. Kromě toho jsou v nabídce i nová 17″ litá kola s broušenými povrchy.

my17-avensis-lights
Zdroj: fotobanka automobilky Toyota

Toyota Avensis

Faceliftovaná Toyota Avensis, uvedená v roce 2015, se na trhu již pevně etablovala coby silný a atraktivní hráč. Model navržený a vyráběný v Evropě pro evropské zákazníky nabízí reprezentativní a dynamické stylistické ztvárnění, stejně tak jako vysokou úroveň smysly vnímané kvality zevnitř i zvenčí. I díky přesně odladěnému podvozku a celé soustavy řízení zprostředkuje mimořádný požitek za volantem.

Avensis 2017 stejně jako ostatní modernizované evropské klíčové modely nabízí nový červený odstín karoserie Tokyo Red a nová 18″ litá kola s broušenými povrchy.

Modelové provedení 2017 vozů Toyota Yaris, Auris, Verso se bude na evropských trzích nabízet od prosince letošního roku, Avensis pak od nového roku.

 

 

Sdílet článek:

Více na webu Toyota

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018