Zdroj: archiv webu

Velkým taškám odzvonilo

3. 6. 2021

Pokud se chcete letos blýsknout, vyberte si malou podlouhlou crossbody tašku, která pojme telefon, klíče a další nezbytnosti. Díky nabídce značky Wittchen si jednoduše pořídíte kabelku, která se bude hodit k vašemu stylu. Najděte si tu pravou – elegantní, s cvočky, zářivě barevnou nebo pudrově pastelovou. Z jakých kousků můžete vybírat?

Foto: archiv webu

Kabelka se zajímavým kováním

Tato kabelka je skvělým řešením na procházku nebo nákupy. Kabelka si díky mírně vyztuženým stěnám zachovává svůj tvar. Je ozdobena zajímavým kovovým zapínáním a je vyrobena z ekologické kůže. K dispozici je v šesti barvách.

Pastelová kabelka

Tato taška je ideální, když chcete odejít z domu pouze s telefonem. Po odepnutí řemínku ji můžete použít jako plnohodnotnou peněženku s kapsou na telefon. Taška má samostatnou kapsu na zip pro telefon a další přehrádky. Je vyrobena z nejkvalitnější ekologické kůže.

Malé i velké tašky najdete ve čtyřech obchodech Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín) a v Brně (Galerie Vaňkovka), ale také v e-shopu na www.wittchen.cz.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018