Zdroj: archiv webu

Appka pro veselé digitální Vánoce

19. 12. 2018

Nastal čas Vánoc, tedy období, které si máme užívat s rodinou a přáteli a radovat se z klidu a pohody. Viber vám letos pomůže šířit toto kouzlo Vánoc také digitální cestou, protože právě spouští exkluzivní hub, který na jednom místě shromažďuje různé nástroje a aktivity, které se vám o letošních Vánocích mohou hodit.

Vánoční samolepky do mobilu

Nejdříve si můžete stáhnout vánoční balíček samolepek, jehož prostřednictvím se rovnou přihlásíte ke slavnostnímu chatbotu. A tam začíná skutečná akce. Zcela nový vánoční balíček samolepek vám pomůže sdílet vaše pocity a radost a pomůže vám překonat vzdálenost od vašich blízkých.

Pokud již jste přihlášeni k odběru chatbota, můžete snadno procházet mezi všemi bezplatnými vánočními samolepkami, které jsou k dispozici na vašem trhu. Samolepky vám pomohou vyjádřit emoce a obohatit vaši komunikaci. Viber chatbot také podněcuje vaši tvůrčí schopnosti, protože vám dává možnost vytvořit si vlastní GIF animace, které můžete obohatit hudbou i osobními vzkazy.

Vánoce jsou o rozdávání dárků a sdílení příjemné atmosféry. Viber vám chce pomoci, aby vaše Vánoce byly co nejhezčí. Nechte sen unést duchem sváteční sezóny a bavte se posíláním milých a zábavných digitálních pozdravů vašim přátelům a rodině!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018