Zdroj: fotobanka automobilky Volvo

Víkendová taška od Volvo

13. 10. 2021

Světově proslulá módní značka 3.1 Philip Lim vytvořila víkendovou tašku, která je šetrná k životnímu prostředí. Použila na ně materiály určené pro interiéry vozů Volvo. Víkendová taška inspirovaná skandinávským designem nabízí kromě běžných funkcí také diskrétní úložnou kapsu, dvojitý popruh a speciální pouzdro s logem, a stane se tak skvělou společnicí pro víkendové cestování.

Zdroj: fotobanka automobilky Volvo

Společnost 3.1 Philip Lim je známá svým posouváním limitů při získávání alternativních materiálů a vytváření produktů v duchu uvědomělého luxusu, které mají styl a současně působí velmi nenuceně, což představuje revoluci v moderním módním průmyslu. Rozsah jejího působení se pohybuje od šatů z vodních řas s neutrální uhlíkovou stopou až po povýšení recyklovaných materiálů na luxusní úroveň.

Designová víkendová taška je vyrobena z nového udržitelného materiálu Nordico určeného pro interiéry vozů Volvo, jehož vyvinutí následovalo po letošním oznámení společnosti Volvo Cars, že počínaje modelem C40 Recharge budou interiéry všech nových plně elektrických modelů Volvo vybaveny zcela bez použití kůže. Tento závazek odráží ambici automobilky aktivně hledat jako náhradu pro materiály, které se v současné době využívají v širším automobilovém průmyslu, udržitelné zdroje špičkové kvality.

Nordico představuje nový, vysoce kvalitní a inovativní materiál vyvinutý společností Volvo Cars, který zažije svůj debut v příští generaci jejích plně elektrických vozů. Nový materiál Nordico, jenž nastaví nový standard pro budoucnost designu interiérů prémiových vozů, je tvořen textiliemi vyrobenými z recyklovaných materiálů, jako jsou PET lahve, materiály s certifikací BIO pocházející z udržitelného lesního hospodářství Švédska a Finska a recyklovaný korek původně využívaný ve vinařském průmyslu.

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018