Zdroj: fotobanka automobilky Škoda

Vítězka soutěže testovala model Škoda Kodiaq 2.0 TDI DSG 4×4

22. 6. 2018

Jaro jsme stylově zakončili velkou soutěží s automobilkou Škoda. Kromě mnoha šikovných dárkových předmětů byla hlavní výhrou Škoda Kodiaq v nejvyšší výbavě Style s plnou nádrží na víkendové testování. Esúvéčko s nejsilnějším naftovým motorem otestovala Tereza ze severních Čech.

Jaké jsou dojmy naší čtenářky Terezy a jaké je hodnocení mladoboleslavského medvěda ženským úhlem pohledu?

„Během víkendového testování mě majestátně působící Kodiaq překvapil svou všestranností a jistotou za všech okolností. Kodiaq se mnou absolvoval nákupy po městě, výlet mimo něj i putování po dálnici. Ve městě byl agilní, ale zároveň dostatečně hbitý. Měla jsem přehled a dobrý výhled do všech stran. Parkování s panoramatickou kamerou byla hračka. Chytré doplňky jako bezdotykové otevírání kufru nebo dostatek odkládacích ploch pomohly při ukládání nákupu.

Na delší cestování byl pohodlným parťákem s dostatkem výkonu na předjíždění, navíc mě potěšil klidem a komfortem na palubě. Nastavitelný podvozek DCC je vskutku šikovná věcička. Při dálničních rychlostech byl motor krásně tichý. K bezpečnému pocitu z jízdy přispěla také řada jízdních asistentů. Kodiaq si získal mé sympatie a není pochyb o tom, že si musí všechny řidičky tento model rychle oblíbit, “ svěřila se nám čtenářka Tereza při vrácení vozu.

 

Sdílet článek:

Více na webu Škoda Auto

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018