Zdroj: archiv webu

Vítězové soutěže s Range Rover Evoque 2020

11. 8. 2020

Velmi úspěšná soutěž o zcela nový model Range Rover Evoque na týden s plnou nádrží a dalších 24 cen v podobě módních doplňků od značky Land Rover zná své vítěze.

Druhá generace Range Rover Evoque vypadá neskutečně cool. Evoque, inspirovaný tvarem kupé, působí s čistou karoserií a vysunovacími klikami dveří velmi futuristicky. Stačí nahlédnout do interiéru, zasednout za volant a dostaví se pocit spokojenosti, příjemné vůně a komfortu. Holistický design s čistými plochami i v interiéru je doplněn o kvalitní materiály. Pohodu na palubě doplňuje zvětšený prostor pro posádku s úložnými prostory a kufr o objemu 591 litrů.

Soutez_ZenaRR
Foto: archiv webu

1.cena = Range Rover Evoque na týden s plnou nádrží zdarma

Vítězka: Lucie Holíková

2.-25. cena = značkové ceny od značky Land Rover (tričko, taška, ručník, deštník nebo hrnek)

Vítězové: Zuzana Polesná, Jana Kružílková, Pavla Fialová, Petra Výborná, Maria Slováková, Jitka Urbanová, Eva Pistoriusová, Adéla Jandačová, Lenka Holcová, Jana Svezenová, Veronika Srbová, Milan Jasoněk, Petra Radousová, Adéla Kokořová, Katka Haboňová, Milena Opálenská, Karolína Dobrovolná, Tereza Kvapilová, Dana Drábová, Doli s emailem sup@eyp.cz, Lucka Radoušová, Renata Turková, Hana Lambasová, Kristina Nová.

Výhercům gratulujeme a žádáme je, aby se o výhru přihlásili na email sabina@srdce.evropy.cz k domluvě termínu převzetí na adrese redakce.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018