Voňavá soutěž s NOBILIS TILIA

Vůně harmonizují náladu, dokáží povzbudit i uvolnit při stresu. Česká značka Nobilis Tilia je průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky. Poznejte kosmetiku vznikající v krajině u Národního parku České Švýcarsko. Soutěžte o tři sady Nobilis Tilia se šamponem, balzámem a kokosovým olejem pro krásné vlasy.

V aktuální soutěži můžete vyhrát tyto produkty:

Směs arganového a dýňového oleje spolu s extraktem z kopřivy vlasy důkladně regeneruje a prospívá i citlivé vlasové pokožce. Zatímco arganový olej s vysokým obsahem vitaminu E, karotenů a fytosterolů vlasy chrání a přispívá k obnovení jejich struktury, dýňový olej je zvláčňuje a vyživuje. Extrakt z kopřivy se tradičně využívá v péči o vysušené a poničené vlasy.

Vlasový balzám obsahuje řadu bioaktivních látek, které vlasy vyživují, podporují hladké rozčesávání a snižují jejich lámavost. Jojobový olej dodává pružnost a lesk, konopný obsahuje množství esenciálních mastných kyselin a arganový pomáhá vlasy chránit a regenerovat.

Tento olej zklidňuje a zjemňuje pokožku nejen celého těla, ale má blahodárné účinky i pro regeneraci vysušených a poškozených vlasů. Při pravidelném používání zamezuje přílišnému maštění nebo vysušování a třepení konečků.

Soutěž na našich stránkách trvá až do 5. března. Přihlaste se pod svým jménem do soutěže a odpovězte na dvě jednoduché otázky. Tři z vás vyhrají produkty Nobilis Tilia v hodnotě 730 Kč.

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018