Zdroj: archiv webu

Výsledky letní ankety Žena v autě 2018

7. 9. 2018

Už potřetí jsme uspořádali velkou letní anketu zaměřenou na chování řidiček a řidičů v ČR! Zajímali nás vaše řidičské návyky za volantem, zajímali jsme se především o bezpečnost jízdy, pozornost při řízení, bezpečí dětí v autě a nešvary za volantem. 

Před 600 z vás odpovědělo na naše otázky. Z těchto odpovědí jsme vybrali každého 50. účastníka ankety a máme pro něj přichystán dárek v hodnotě 500 Kč. Přehled vyhodnocení odpovědí již najdete již brzy na našem webu.

Výherci: Petra Marešová, Lenka Machalcová, Miroslava Vařečková, Michal Kocúrek, Dana Kubálová, Dominik Stropek, Barbora Petrtýlová, Marcela Vildmanová, Jana Hornová, Helena Uhříková, Dagmar Becková, Jitka Trávníčková

Prosíme výherce, aby se o výhru přihlásili na email: martin.pibil@srdce.evropy.cz Výhry jsou připraveny pouze k osobnímu převzetí na adrese redakce. Výhry nelze zaslat poštou.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018