Zdroj: archiv webu

Výsledky soutěže s 7th Heaven

5. 5. 2020

Soutěž o 5 kosmetických taštiček s mixem zázračných masek 7th Heaven je úspěšně ukončena. S maskami  7th Heaven bude vaše pleť bude po zimě zase vláčná, hebká a zářivá. Známe 5 šťastných vítězek!

Srdečně gratulujeme paní Pechové, Sylvě Kořínkové, Evě Kroupové a soutěžícím se jménem Ramiko (radunka77@gmail.com) a lipr (lipr@centrum.cz).

Detoxikační masky mají okamžitý viditelný efekt. Skvělá je například speciální bublinková maska 7th Heaven se směsí aktivního uhlí, badyánu a kyslíku, která začne na vzduchu pěnit. Díky pěně směs prostoupí hluboko do pórů a z pleti odstraní toxiny, nečistoty i přebytečný kožní maz. Nebo vyzkoušejte detoxikační hydrogelovou masku z prémiové řady 7th Heaven Renew You, která minimalizuje póry a pomáhá potlačit známky stárnutí. Pro zlepšení výsledku ji lze používat jako kúra denně.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018