Zdroj: archiv webu

Výsledky zimní soutěže se Starbucks

21. 1. 2020

Nic nedokáže navodit adventní atmosféru tak spolehlivě jako vůně. Zasoutěžte si během mrazivého zimního počasí s námi a vyhrajte 3 vouchery na kávu ve Starbucks.

K vánočním svátkům ve Starbucks neodmyslitelně patří limitovaná zrnková káva Christmas Blend, která se vyznačuje jedinečným chuťovým profilem díky kombinaci kávových zrn z Latinské Ameriky, Asie a Pacifiku. Výjimečnost jí dodávají právě zrající zrna ze Sumatry, která jsou pozorně ochutnávána až 5 let, poté jsou pečlivě zamíchána do směsi Christmas Blend a dodávají jí charakteristickou chuť. Tu ještě zvýrazníte v kombinaci se správným jídlem. Zkuste si ji vychutnat spolu s lahodným pekanovým koláčem s brusinkami. Výjimečným zážitkem je také kombinace této kávy s pomerančem a skořicí.

Soutěžní otázka: Ve Starbucks si můžete nechat připravit kávu i do ikonického Reusable Red Cup, díky čemuž nejen pomůžete chránit přírodu. Kolik Kč s ním ušetříte?
Správná odpověď: 10 Kč

3 vouchery v hodnotě 200 Kč na kávu dle vlastního výběru v kavárenském řetězci Starbucks: Jan Petráček, Eva Bendová, Alexandra Hrdličková

Výhry je možné vyzvednou pouze osobně na adrese redakce v době od po – pá 9.00 hod. – 16.00 hod.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018