Zdroj: archiv webu

Vyzkoušejte tělesnou diagnostiku

17. 10. 2021

Od října 2021 je ve fitness klubech Form Factory nově dostupná služba Tělesná diagnostika InBody i pro držitele Multisport karet bez doplatku. Uživatelé a návštěvníci s Multisport kartou mohou nově využít doplňkovou službu, která je zaměřena na analýzu složení těla a ukázat tak případný prostor pro zlepšení kondice a zdravotního stavu.

Foto: archiv webu

Služba tělesná diagnostika (analýza těla), která je k dispozici v deseti klubech Form Factory, umožňuje díky patentované technologii DSM BIA a DSMF BIA přesné měření složení těla bez ohledu na pohlaví, věk, nemoc nebo etnický původ. Tělesná diagnostika je prováděná na profesionálních zařízeních. Dává jasný přehled o tom, kde konkrétně je prostor pro redukci tělesného tuku nebo nabírání svalové hmoty.

Držitelé karty Multisport mohou tuto službu využít dvakrát ročně (jednou za pololetí) v rámci své karty bez dalších doplatků.

Více informací o službě na: https://www.formfactory.cz/diagnostika

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018