Zdroj: archiv webu

Zábava pro děti – netradiční 3D puzzle

8. 4. 2016

Přinášíme vám tip, jak rozvíjet trpělivost, vytrvalost, dovednost systematicky postupovat v práci podle návodu či instrukcí u vašich dětí. Zdá se to být složité, ale všechny tyto vlastnosti v sobě zahrnuje skládání puzzle. To nejen, že podporuje a rozvíjí prostorovou představivost, jemnou motoriku a cvičí zručnost, ale je to pro ně především také zábava.

Klasických puzzle je na trhu mnoho a často se stane, že složené puzzle zůstane nakonec v krabici, nebo jako obrázek na stěně. S netradičním a zajímavým pojetím skládačky přichází ve formě 3D Ravensburger. Společnost vyrábí nejen puzzle, ale i dětské hry a hlavolamy. V jejich řadě 3D puzzle najdete všechny architektonické ikony od Sochy Svobody po Big Ben. Děti od 10 let si mohou vytvořit malebnou anglickou chatu, maják, věž v Pise či Empire State Building. Mezi tyto skládačky je nově k dispozici i věž Big Ben, která je opatřena skutečnými a funkčními hodinami.

Kromě staveb jsou k dostání v tomto provedení pro děti od 7 let i oblíbení Mimoni. Nejenže se s nimi děti zabaví, zároveň puzzle u nich rozvíjí vnímavost, představivost, zručnost a další schopnosti důležité pro jejich rozvoj. 3D puzzle od Ravensburger jsou již k dostání v eshopech a kamenných prodejnách Bambule, Sparkys, Pompo a dalších.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018