Paris Fashion Week: foto Peugeot

Začíná Pařížský týden módy

18. 6. 2024

Až do příštího čtvrtka se v Paříži koná světoznámá událost Paris Fashion Week. Už 50 let se při této příležitosti představují špičkoví návrháři. Letos nebude chybět ani francouzský návrhář Emeric Tchatchou, zakladatel avantgardní módní značky 3.PARADIS. Ten spolupracuje se značkou Peugeot, která je poprvé i oficiálním partnerem pařížského fashion weeku.

paris-f-W
Paris Fashion Week: foto Peugeot

Spolupráce se značkou Peugeot započala v roce 2023, kdy Emeric Tchatchoua navrhl jedinečný oděv inspirovaný koncepčním vozem Peugeot Inception.

Tento oděv využívá optickou iluzi díky motivu vytvořenému 3D tiskem měnícím barvu v závislosti na úhlu pohledu.

Ambasador značky Emeric Tchatchouase letos Paris Fashion Weeku zúčastní poprvé, stejně jako jeho značka 3.PARADIS, kterou známý návrhář vytvořil. Během akce bude mít tato značka k dispozici dva Peugeot 408 speciálně vyvedené v jejích barvách.

S hodnotami značky 3.PARADIS, která spojuje dokonalost zpracování, sílu sdělení, jedinečnost stylů a bohatství kultur a vytváří luxusní a inspirativní módu, se Peugeot dokonale ztotožňuje.

Aktuality z letošního fashion weeku můžete sledovat zde.

Sdílet článek:

Více na webu Peugeot

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018