Foto: Sabina Kvášová

Žena v autě.cz na Caravaning Brno 2019

21. 11. 2019

Veletrh Caravaning Brno 2019 přilákal od 7. do 10. listopadu na brněnské Výstaviště 53 927 návštěvníků. Dva pavilony se podobaly velkým luxusním kempům s nabídkou toho nejlepšího, co současná móda cestování s karavanem či obytným vozem nabízí. Redakce magazínu Žena v autě. cz zajistila na svém stánku v pavilonu P doprovodný program pro ženy a rodiny s dětmi.

Foto: Sabina Kvášová

Program byl věnován tématu bezpečného chování za volantem, správného poutání dětí do autosedaček, bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky, zajímavým modelům aut a ženské kráse. Expozici navštívilo více než 5 000 návštěvníků. Návštěvnice si mohly na stánku prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže a workshopů.

Foto: Sabina Kvášová

Ve speciální úpravě rodinného MPV Peugeot Rifter s originální nástavbou také proběhl workshop o bezpečném cestování s rodinnými mazlíčky s ukázkami boxů od eshopu SpokojenýPes.cz.

Foto: Sabina Kvášová

Návštěvnice se také seznámily s nejnovějšími trendy v líčení a mohly se nechat zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Foto: Sabina Kvášová

Doprovodný program pro ženy návštěvnice doplnila soutěž o hodnotné ceny, týkající se bezpečnosti, vystavených modelů aut a ženské krásy. Také k podrobné prohlídce modelu Kia ProCeed lákala i bonusová soutěž o autosedačku od Baby Direkt.eu, ve které soutěžící měli uhodnout, kolik je v autě ukryto bonbonů. Soutěže se zúčastnilo celkem 1198 žen.

Foto: Sabina Kvášová

Svou premiéru zde měla také nová anketa o nejlepší auto očima žen – AUTO MÉHO SRDCE 2020.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018