Foto: Sabina Kvášová

Žena v autě na INTERBEAUTY PRAGUE

10. 3. 2016

Krása, ženy a auta patří k sobě. Pod taktovkou magazínu Žena v autě.cz se toto spojení nabízí v jiném světle než by například kdejaký muž mohl očekávat.

Žena v autě.cz se stává partnerem nejvýznamnějšího jarního kosmetického veletrhu v ČR INTERBEAUTY PRAGUE (22.–23. 4. 2016). Pro naše čtenářky a návštěvnice veletrhu je připraveno v kontrastu s mumrajem u ostatních kosmetických stánků místo pro setkávání s chillout zónou a dětským koutkem. Na stánku si budou moci návštěvnice prohlédnout populární SUV Škoda Yeti a také si zasoutěžit a vyhrát zajímavé ceny od automobilky Škoda Auto, z obchodu Ženy sro, cestovní kanceláře Cestomilové nebo dětských hraček Zapf Creation. Řidičky – maminky jsou srdečně vítány, o jejich ratolesti se postarají chůvy v dětském koutku Baby Office.

Milé dámy, řidičky a čtenářky, přijďte na náš stánek načerpat síly a inspiraci. Přijďte si s námi popovídat o vašich příbězích za volantem. Ukážeme vám, jak správně poutat dítě do dětské autosedačky. Pod záštitou projektu Bezpečné cesty jsme s automobilkou Škoda Auto připravili workshop, jak bezpečněji řídit. Nebude chybět debata o cestování s dětmi. Společně s portálem Ženy s.r.o. vám s Cestomilkami povíme, jak se připravit na cestu a kam vyrazit autem na dovolenou.

autoshow2015_soutez
Foto: archiv webu

Těšíme se na vás.

Právě teď můžete soutěžit o vůz Škoda Yeti na víkend a výlety do Paříže. A protože jsme partnery kosmetického magazínu nesmí chybět ani ceny v podobě laků na nehty od luxusní značky Sally Hansen! Vše slavnostně předáme na veletrhu.

Zúčastnit se soutěže o Škodu Yeti na víkend nebo zájezd do Paříže!

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018