Zdroj: archiv webu

Zimní kávové experimentování

5. 12. 2016

Popcorn nepatří jenom do kina, ale může být také součástí voňavé kávy. Nebojte se vyzkoušet sezónní novinku – Karamelovo-popcornové Caffé latte. Během zimy potřebujeme více energie, proto se jedná o vydatnější variantu mléčného Caffé latte. Připravuje se z espressa Mocha Italia a čerstvého mléka. Je to nápoj jednolité barvy, čehož se docílilo rychlým prolitím espressa do horkého napěněného mléka. Zimní novinka je doladěna popcornovým sirupem a třešničkou na kávě je bohatá čepice nadýchané šlehačky zalitá karamelovou omáčkou a posypaná karamelovým popcornem.

costa3
Foto: archiv webu

Perníkové Caffé latte spojuje vůni hřebíčku, badyánu a především skořice v kontrastu s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia. Třešničkou na dortu je nadýchaná šlehačka dozdobená perníčkem. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě chuťové pohárky více než krémové Perníkové Caffé Latte, které si můžete vychutnat nejen z porcelánových hrníčků, ale i z kelímků ze speciální edice s vánočními motivy.

costa2
Foto: archiv webu

Více o zimních kávových novinkách na Costa Coffee.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018