Zdroj: archiv webu

ANKETA AUTO MÉHO SRDCE 2021 ZNÁ SVÉ FINALISTY

3. 2. 2021

Velké překvapení přichystalo 1. kolo hlasování odborné poroty ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021. Porota složená z 15 zkušených novinářek a osobností totiž namísto plánovaných pěti finalistů poslala do 2. kola hlasování rovnou šest kandidátů. Tři modely od porotkyň získaly shodný počet hlasů.

Foto: archiv webu

Cílem ankety AUTO MÉHO SRDCE je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Do druhého kola porotkyně, mezi kterými nechybí moderátorka Tereza Tobiášová, zpěvačka Annamária d’Almeida nebo podnikatelka Eva Čejková, vybraly tyto modely:

Foto: archiv webu

BMW 4

Nová generace BMW řady 4 Coupé je zástupcem prémiového segmentu střední třídy. Vyvážené proporce, nová maska chladiče, speciální sedadla s opticky integrovanými hlavovými opěrkami, podavače bezpečnostních pásů a asistenční systém zaujaly nadpoloviční většinu porotkyň.

Foto: archiv webu

HYUNDAI TUCSON

Jedním ze tří zástupců kategorie SUV v 2. kole ankety je nový Hyundai Tucson. Vzhled 4. generace porotkyně přesvědčil i díky originálním skrytým světlům, které efektně přecházejí z masky chladiče, o postupu do 2. kola ankety. Nošovický Tucson přiváží širokou paletu motorizací, kde nechybějí hybridy a od jara i plug-in hybridy.

Foto: archiv webu

MERCEDES-BENZ GLE

Zástupcem prémiového segmentu SUV s plug-in hybridními pohony je nový Mercedes-Benz GLE. Porotkyně oceňovaly vzhled, ale také chytré technologie. Nový systém pohonu kol 4MATIC a aktivní podvozek E-ACTIVE BODY CONTROL podporuje dynamiku a zaručuje mimořádné terénní vlastnosti.

Foto: archiv webu

OPEL MOKKA

Zcela nový styl značky a crossoveru Opel Mokka získal dostatečný počet bodů pro postup do 2. kola ankety. Palubní deska je ve jménu „digitálního detoxu“ maximálně jednoduchá. Mokka je vůbec nejdostupnějším modelem 2. kola ankety, který s benzinovým motorem startuje na 399 990 Kč. Mokka-e se nabízí také s čistě elektrickým motorem s dojezdem až 324 km.

Foto: archiv webu

SUBARU FORESTER

Jedním ze tří zástupců kategorie SUV v 2. kole ankety je Subaru Forester s elektrifikovaným pohonem e-Boxer, který spojuje výhody plochého motoru Boxer, pohonu všech kol Symmetrical AWD a elektrického pohonu. Bezpečnostní asistenční systémy a praktické detaily v tomto voze byly nejčastějším důvodem, které porota nejčastěji uváděla pro postup do 2. kola.

Foto: archiv webu

ŠKODA OCTAVIA

Čtvrtá generace rodinného modelu Octavia, startující od 456 900 Kč, zaujala porotkyně svými univerzálními schopnostmi a nejširší paletou motorů. Nový koncept interiéru kombinuje funkčnost a ergonomii. Moderní možnosti konektivity a nové asistenční systémy zajišťují ještě větší úroveň bezpečnosti a komfortu.

Odborná porota auta hodnotí podle 7 kritérií (praktičnost, design, jízdní vlastnosti, prostornost, bezpečnost, technologie a vstřícnost k dětem) na stupnici od 1 do 5. Vůz, který dostane od poroty nejvíce jedniček, bude vyhlášen 27. dubna na stránkách www.automehosrdce.cz jako vítěz ankety.

Novinkou letošní ankety je také speciální ocenění „Bonbonek roku“. Ze všech nominovaných aut porotkyně vyberou jeden detail, prvek či „vychytávku“, který je mezi všemi nominovanými auty nejvíce zaujal.

Slavnostní předání skleněné ceny AUTO MÉHO SRDCE proběhne v rámci doprovodného programu pro ženy na veletrhu AUTOSHOW PRAHA, který se uskuteční 27.–29. 8. 2021 v PVA EXPO Letňany.

Foto: archiv webu

STÁLE JE MOŽNOST SE ZAPOJIT

Na webu ankety probíhá hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Mezi těmito modely může veřejnost online vybírat favorita a odeslat až do 29. srpna svůj hlas.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018