Foto: Sabina Kvášová

AUTOSHOW 2020 měla úspěch, děkujeme

5. 9. 2020

Největší český autoveletrh AUTOSHOW PRAHA přilákal od pátku 28. srpna do neděle 30. srpna 2020 celkem 18 975 návštěvníků. AUTOSHOW letos probíhalo na výstavišti PVA EXPO v Letňanech souběžně s největší tuningovou výstavou ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Velkým lákadlem veletrhu byly národní premiéry modelů ŠKODA OCTAVIA COMBI RS iV, MAZDA MX-30 nebo HYUNDAI i20.

Foto: Sabina Kvášová

I přes současnou situaci a pandemická opatření se veletrh AUTOSHOW PRAHA těšil velkému zájmu návštěvníků. Návštěvnost atakující za tři dny devatenáct tisíc návštěvníků je toho dokladem. Součástí bohatého doprovodného programu se staly také worshopy a soutěže na stánku internetového magazínu Žena v autě.cz.

Foto: Sabina Kvášová

Náš internetový magazín se stal na AUTOSHOW už po šesté partnerem doprovodného programu pro ženy. Program byl už tradičně věnován bezpečnému chování za volantem, správnému poutání dětí v autosedačkách, cestování s rodinnými mazlíčky, ženské kráse a oblíbeným modelům aut.

Foto: Sabina Kvášová
Foto: Sabina Kvášová
Foto: Sabina Kvášová

Magazín Žena v autě.cz je organizátorem unikátní ankety AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto roku pro ženy Právě na AUTOSHOW jsme předali paní Olze Veselé, zástupkyni značky LAND ROVER, absolutní cenu poroty pro model RANGE ROVER EVOQUE. Skleněnou trofej od českých designérů Markéty Rádkové a Tomáše Sarana si v rámci 1. ročníku ankety odváží právě RANGE ROVER EVOQUE. Ten v hlasování odborné poroty pro rok 2020 zvítězil.

Klíčky od modelu RANGE ROVER EVOQUE si přišla slavnostně převzít vítězka online soutěže paní Lucie Holíková, která měla z auta na týden velikou radost.

Foto: Sabina Kvášová

Velkým lákadlem doprovodného programu Žena v autě.cz bylo všech pět finalistů ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020. Ženská odborná porota vybrala pro rok 2020 pět nejzajímavějších aut. Právě ty se představily na stánku Žena v autě.

Foto: Sabina Kvášová

Jednalo se o hybridní crossover LEXUS UX, elektromobil MINI Cooper SE, velké SUV RANGE ROVER EVOQUE, hybridní sedan VOLVO S60 a dostupný crossover ŠKODA KAMIQ.

Foto: Sabina Kvášová

Téměř tisícovka žen si na stánku  Žena v autě prověřila zásady bezpečné jízdy formou soutěže. Mnoho návštěvnic se zúčastnilo také workshopů na téma správného uchycení dětské autosedačky nebo bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky (ve spolupráci s SpokojenýPes.cz). Soutěže se zúčastnilo celkem 1008 žen.

Foto: Sabina Kvášová
Foto: Sabina Kvášová
Foto: Sabina Kvášová

Nechyběl ani koutek krásy v podobě nejnovějších trendů a líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay nebo sobotní analýza složení těla od specialistů Form Factory.

Děkujeme všem návštěvníků našeho stánku na AUTOSHOW PRAHA a už se moc těšíme na další ročník, který se podle plánu bude konat v dubnu 2021!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018