kolekce Maybach: foto Mercedes-Benz

Co si letos přát pod stromeček

15. 11. 2023

Za šest neděl jsou tu Vánoce! Inspirujte se aktuální kolekcí dárků a doplňků prémiové značky Mercedes-Benz. Široká nabídka čítá stovky položek, od drobností formátu diáře či klíčenek přes kvalitní značkové oblečení až po sběratelské kolekce luxusních zavazadel či hodinek. Mezi dárky nechybějí modely ani hračky pro děti.

Pro zcela exkluzivní doplňky je letošní novinkou značka a samostatná společnost MAYBACH Icons of Luxury, která rozšiřuje dosah značky luxusních vozů Mercedes-Maybach ruční výrobou produktů MAYBACH v oblasti luxusní módy – klasického i velmi progresivního designu. Kolekce je dostupná ve specializovaných MAYBACH buticích, více informací zde: https://www.maybach-luxury.com/en/.

Big Pilot’s Watch AMG G 63
Big Pilot’s Watch AMG G 63: foto Mercedes-Benz

Pro fanynky značky Mercedes-Benz lze doporučit švýcarské náramkové hodinky v provedení se zlatou a stříbrnou barvou a oblíbeným milánským tahem z ušlechtilé oceli ve zlato-stříbrné úpravě.

Pouzdro je z nerezové oceli a zlaté číslice doplňuje osm precizně broušených krystalů. Sklíčko z kvalitního minerálního skla je potaženo antireflexní vrstvou, přesný chod zajišťuje quartzový strojek Ronda 1062.

G-Class
foto Mercedes-Benz

Nejen příznivci legendární Třídy G si mohou dopřát kolekci modelů v měřítku 1:43 v pěti různých barvách. Naopak největším modelem z nabídky letošní kolekce je Mercedes-AMG ONE v měřítku 1:8.

Jedná se o exkluzivní stavebnici čítající 3295 jednotlivých dílů. Detailnímu zpracování odpovídá i pohon tohoto pohyblivého modelu, který simuluje nejen aerodynamiku, ale i hybridní funkce originálního pohonného ústrojí Mercedes-AMG ONE. Více informací zde: The Mercedes-AMG ONE as a remote-controlled model made of interlocking building blocks.

Sdílet článek:

Více na webu Mercedes-Benz

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018