foto: Daniel Blom

Do zimy v teplém oblečení

27. 9. 2022

Letošní zimu budou svetry třeba dvojnásob. Švédská outdoorová značka Fjällräven je symbolem kvalitního, odolného a nadčasového oblečení a vybavení. Jaké novinky si připravila pro letošní podzim a zimu?

Vardag Pile Fleece

Pohodlná teplá mikina je z dvouvrstvého fleecu z recyklovaného polyesteru. Mikina má strukturovanou svrchní vrstvu a hladkou vnitřní stranu. Dvě kapsy na ruce se zipem k bezpečnému uložení drobností. Přední zip po celé délce pomáhá regulovat teplo. Mikina je ideální jako odolná, teplá střední vrstva na chladné zimní procházky.

Mood_FW20_Daniel_Blom_Vardag_Nordingra__DSCF1465_EXP_2023-06-01
foto: Daniel Blom

Vardag Anorak

Oblíbená větrovka Vardag Anorak je vyrobena z odolného a udržitelného materiálu G-1000 Eco vhodného do každého počasí. Má jednoduchý design s nastavitelnou kapucí, klokaní kapsu a dvě kapsy na ruce. Díky volnému střihu, dlouhému přednímu zipu a zipům na bocích se snadno obléká i svléká a lze si pod ni bez problémů vzít i hřejivou vrstvu navíc.

Novinky jsou dostupné v kamenných prodejnách Fjällräven Shop a na www.fjallraven-shop.cz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018