Zdroj: archiv webu

Dopřejte tělu odměnu po zimě

28. 2. 2016

Pokud se cítíte nejen vy, ale i vaše pokožka po zimě trochu bez energie, máme pro vás pár tipů, jak své tělo trochu zregenerovat a připravit tak na jaro, kde už není třeba tělo tolik zakrývat.

Když se řekne relaxace, mnoho z nás si vybaví masáž. Kvůli tomuto rituálu s harmonizačními účinky už dávno nemusíte jen do různých salonů a studií. Své soukromé lázně si můžete vytvořit i doma. Vyzkoušejte kvalitní vyživující masážní oleje Rituals. S nimi bude vaše pokožka po masáži dokonale hladká. Například olej Hammam Massage je obohacen výživujícím argonovým olejem a výtažky z eukalyptu, které regenerují a prohřívají pokožku.

Abyste si ale ve všední den odpočali, nemusíte si hned plánovat masáž. Často stačí, na chvíli se zastavit a udělat si příjemný rituál z něčeho tak samozřejmého, jako je koupel. Sprchová pěna Hammam Delight působí aromaterapeuticky díky přírodním složkám eukalyptu a rozmarýnu. Nebo si do koupele kápněte relaxační olej Heavenly Hammam. Ten vás dokonale zklidní, očistí, zjemní pokožku a dodá hydrataci celému tělu. Vyzkoušet můžete i peeling, který odstraní mrtvé buňky pokožky. A určitě nezapomeňte na hydratační tělové mléko po koupeli.

balicek
Foto: archiv webu
Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018