Zdroj: archiv webu

Fitness zatočí s depresí i obezitou

20. 8. 2020

Opravdu moderní fitka už dávno nejsou jen o posilování. Jde mnohem o víc – o zdravý životní styl. Své o tom vědí ve Form Factory – to je taková komplexní továrna na zdraví. V takovém fitku Vám pomůžou od deprese, bolení zad nebo obezity. Nevěříte?

Foto: archiv webu

Form Factory spouští od září 2020 nový koncept založený na kompletním přístupu ke zdraví z pohledu fitness aktivit v rámci vlastní sítě patnácti fitness a wellness klubů. Kluby jsou plně vybaveny prakticky pro libovolný typ cvičení – ať již díky kardio zónám, plně vybaveným posilovnám, funkčním a crossfit zónám, bazénům nebo rozsáhlým programům skupinových cvičení včetně zdravotních lekcí a programů Les Mills.

Foto: archiv webu

Nový přístup k fitness od Form Factory se každý měsíc zaměří na předcházení jedné z civilizačních chorob jako je stres, obezita, oslabená imunita, syndrom vyhoření, kardiovaskulární choroby, problémy spojené se sedavým zaměstnáním. K tomu bude vždy upraven program skupinových lekcí, který se rozšíří o speciální a zdravotní cvičení. Součástí programu každého měsíce budou také odborné workshopy, speciální on-line obsah, videa a podpora profesionálních trenérů Form Factory.

Součástí nového projektu #HealthFactory je také spuštění vlastní online platformy, která v sobě integruje knihovnu nejrůznějších typů cvičení, on-line streaming z lekcí a další obsah například z oblasti zdravého stravování nebo trendů ze světa fitness.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018