Zdroj: archiv webu

Hřejivé kombinace chutí ve Starbucks

10. 12. 2018

Nic nedokáže navodit adventní atmosféru tak spolehlivě jako vůně. Ty nejintenzivnější na vás čekají ve Starbucks – v šálku jedinečné kávy Christmas Blend,  zkombinované s lahodnými dezerty.

Dopřejte si v předvánočním shonu chvilku pohody a vychutnejte si ji naplno se sváteční kávou Christmas Blend, která zahřeje na těle i na duši. Speciální vánoční směs káv vás nadchne výraznou chutí s tóny koření a cedrového dřeva, vyváženou bohatou a jemnou sladkostí, to vše díky podílu letitých zrnek kávy Sumatra. Její hřejivý potenciál se nejlépe rozvine při správné přípravě a může mít rozmanitou podobu. Vyzkoušejte ji v alternativních metodách přípravy: chemex, syphon nebo frenchpress a nezapomeňte ani na kombinaci se správným jídlem.

Syphon Christmas Blend a dort Red Velvet

Červený čokoládový dort s náplní ze smetanového sýru a zdobený smetanovou polevou s kousky bílé čokolády představuje jemně svěží protipól ke slavnostnímu charakteru kávy Christmas Blend.

Chemex Christmas Blend  a čokoládovo-třešňový muffin

Sladkost čokolády okořeněná pikantním dotekem třešní, to je muffin s třešňovou náplní, pokrytý džemem, tvarohovou polevou a čokoládovými kousky. V kombinaci s vánoční směsí káv vás zalije teplem, i kdyby venku zuřila sněhová vánice.

French Press Reserve Christmas Blend a mrkvový dort

Reserve Christmas blend v sobě snoubí výjimečnost dvou druhů vzácných káv: ručně tříděných letitých zrnek kávy Sumatra a kávy Hacienda Alsacia, pěstované na naší vlastní farmě v Kostarice. Jejich spojení vám přinese neopakovatelnou chuť oslavující krásu vánočních svátků. Vyzkoušejte, jak chutná v kombinaci s vláčným mrkvovým dortem, který omámí vaše chuťové pohárky směsí voňavého koření, a objevíte kouzlo Vánoc zhmotněné v jediném šálku a jediném talířku.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018