Zdroj: archiv webu

Ideální sluchátka na sport

20. 3. 2021

Objevte nové modely bezdrátových sluchátek Philips, která budou ideálním parťákem pro všechny druhy sportovních aktivit. Ať už jste nadšenci do běhání či se rádi potíte v posilovně, novinky ze sportovní řady Philips Sound budou pro vás správnou volbou.

Bezdrátová novinka do uší Philips A3206 se hodí pro příznivce lehkých a subtilních sluchátek, s nimiž si lze užít běhání, posilovnu i vydatnou pěší túru.

Příjemné nošení zajišťují tři různé typy špuntů a tři druhy háčků, z nichž si vyberete ty, které vám nejlépe vyhovují. Reflexní kabel vyztužený kevlarem pomáhá s lepší viditelností při večerním pohybu po městě a v náročnějších podmínkách model obstojí i díky voděodolnému provedení.

Sluchátka jsou kompatibilní s Google Assistant i Apple Siri a 10hodinová výdrž jejich baterie zajišťuje bezproblémový přísun hudby po celou dobu vaší pohybové aktivity.Sportovní špuntová sluchátka A3206 budou k dispozici od konce dubna již za 1 399 Kč.

Foto: archiv webu

Ergonomická bezdrátová sluchátka přes uši Philips A4216 sedí pevně na hlavě a zároveň poskytují naprostý komfort. Jejich náušníky tvoří měkké a prodyšné polstrování a paměťová pěna se speciálním chladicím gelem, takže vás udrží v pohodlí i při opravdu náročném tréninku. Náušníky lze navíc odejmout a omýt.

Soustředit se plně na výkon vám umožní i odlehčený design se schopností pasivního potlačení hluku. Díky funkci rychlého nabíjení a nadstandardní 25hodinové výdrži přehrávání se můžete dostat do svého tempa, kdykoli to budete potřebovat. Philips A4216 budou k dispozici začátkem dubna za cenu 1 899 Kč.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018