Zdroj: archiv webu

Jak na zdravé vlasy

17. 3. 2021

Jízdu kabrioletem mnoha z nás asociuje s bezstarostnou jízdou. O opaku by Bridget Jones mohla vyprávět. Vlající dlouhé lokny při jízdě kabrioletem ve svém důsledku vytvářejí spíš vrásky na čele než spokojený úsměv. Jak dosáhnout toho, aby se vám vlasy necuchaly a byly krásně zdravé? Zahrňte oleje pro styling Wella Deluxe Oil-Infused do vaší každodenní rutiny.

Foto: archiv webu

Mnoho lidí má chybnou domněnku, že oleje nejsou vhodné pro všechny typy vlasů, zejména tedy pro velmi jemné vlasy; nicméně s vhodným produktem použitým správně, mohou všechny typy vlasů benefitovat z vyživujících vlastností vlasových olejů. Ambasadorka značky Wella Sascha Breuer nám dala tip, jak zahrnout oleje do každodenní rutiny péče o vlasy.

Krok 1: Příprava vlasů

Když máte suché a požkozené vlasy, použijte Rich Oil. Jeho lehká textura se vstřebává, aniž by na vlasech a rukou zanechávala mastný film.

“Ruce jsou vaším nejlepším stylingovým nástrojem. Vymáčkněte kapku oleje Rich Oil do dlaní, promněte je o sebe a poté jimi aplikujte olej na rovné vlasy rovnoměrně, nebo použijte prsty a jimi tvarujte kudrliny. Mezi mytími vlasů nanášejte malé množství Rich Oil do délek vlasů a na konečky, aby vlasy zůstávaly lesklé a silné.”

Když máte normální nebo jemné vlasy, použijte Light Oil. Ten pečuje o jemné prameny, zanechává je nemastné, hebké a upravené, aniž by je zatěžoval.

“Naneste jednu či dvě kapky oleje Light Oil do dlaní, zahalte jimi prsty do tenké vrstvy a poté se prsty dotýkejte vlasů, oživte zplihlé lokny a zdůrazněte vlny. Pokud máte velmi jemné vlasy, nedávejte olej ke kořínkům.”

wella-deluxe-rich-oil_6
Foto: archiv webu

Krok 2: Vytvoření účesu

“Použijte široký hřeben na vlasy a pomocí něj rovnoměrně do vlasů od kořínků až po konečky aplikujte množství Pěnového tužidla Silky Smooth s olejem, odpovídající velikosti tenisového míčku.

Pokud chcete zdůraznit vlny nebo dodat vlasům texturu, použijte po nanesení pěny fén s difuzérem. Dosáhnete tak nádherné textury a neuvěřitelného objemu u kořínků!”

“Umyjte vlasy za použití šamponu a kondicionéru, a poté je osušte ručníkem. Pro nejlepší nanesení vlasového mléka Dream Sleek & Nourish s olejem nakloňte hlavu na stranu a rovnoměrně vlasy nastříkejte. Začněte u konečků, poté aplikujte na délky vlasů, a nakonec na kořínky, zatímco budete vlasy pročesávat..”

Krok 3: Finální úprava a fixace
“Pro nejlepší výsledky při splývajících a nedbalých účesech nakloňte hlavu na stranu a lak na vlasy Lak na vlasy Silky Smooth s olejem sprejujte zespoda. To dovolí vašim vlasům se rozptýlit, aby se necuchaly.”

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018