Foto: Sabina Kvášová

Jarní dámská jízda na AUTOSHOW 2018

17. 4. 2018

Letošní Autoshow Praha, která se konala od čtvrtka 12. do neděle 15. dubna v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti, navštívilo 26 257 lidí. O speciální program pro všechny návštěvnice na veletrhu se už počtvrté postaral náš magazín Žena v autě.cz. Děkujeme všem ženám, řidičkám a maminkám, které se k nám na stánek přišly podívat!

Foto: Sabina Kvášová

Stánek magazínu Žena v autě.cz nabídl všem návštěvnicím místo pro inspiraci, zábavu i relaxaci zároveň. Na stánku si návštěvnice a aktivní řidičky vyměnily své zkušenosti za volantem, seznámily se s modelem ŠKODA Rapid Spaceback a ŠKODA Citigo a zasoutěžily si o hodnotné ceny.

Foto: Sabina Kvášová

Součástí programu bylo i líčení zdarma poskytnuté kosmetickými poradkyněmi Mary Kay, diskuse s Robertem Šťastným, expertem Výzkumu dopravní bezpečnosti ŠKODA, nebo workshop správného poutání dětských autosedaček od Vanda Store.

Foto: archiv webu

Mezi návštěvnicemi, které si za námi přišly vyměnit své zkušenosti za volantem, nechyběla několikanásobná olympijská vítězka a řidička, rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo zpěvačky Lenka Jankovská a Bára Vaculíková.

Foto: Sabina Kvášová

Každá žena se mohla díky hrací kartě zúčastnit naší soutěže. Soutěžící po vyhodnocení odpovědí přímo na stánku obdrželi jednu ze stovek zajímavých cen z našeho eshopu, od ŠKODA, Mary Kay a Ženy sro. Celkem 1 468 žen (včetně Martiny Sábíkové, Báry Vaculíkové a Lenky Jankovské) správně odpovědělo na všech 8 otázek v naší soutěži. Podmínkou bylo vyplnit hrací kartu s osmi otázkami týkajících se bezpečnosti, vystavených modelů aut značky ŠKODA a kosmetiky Mary Kay.

Foto: Sabina Kvášová

Součástí hrací karty byla také tipovací otázka o kabelku ZasPas. Stačilo uhádnout kolik bonbonů bylo ukryto v modelu Rapid Spaceback a Citigo od NH Car. Po skončení Autoshow hostesky všechny bonbony sečetly, napočítaly přesně 555 bonbonů. Nejblíže byla tomuto číslu paní Irena Dubská, která si „tipla“ 550 bonbonů a získává dodatečně kabelku z bezpečnostních pásů ZasPas. Gratulujeme!

Foto: Sabina Kvášová

Ještě jednou děkujeme za hojnou účast a děkujeme za přízeň všem partnerům. Jízda je naše vášeň, obdivujeme všechny ženy za volantem a přejeme všem šťastné kilometry! .-)

Exluzivně pro všechny maminky za volantem posíláme zdravici se skvělým hitem Automatka od Lenky a Báry.

Automatky z Materska.com na stánku Žena v autě.cz

Zdravíme a obdivujeme všechny ženy za volantem! Skvělé zpěvačky Lenka a Bára z www.materska.com ekluzivně pro všechny maminky za volantem!

Zveřejnil(a) Žena v autě dne 13. duben 2018

#skodaauto #nhcar #sablikova #automatka #materska #marykay #vandastore #autosedačky #zenavaute #zenysro #zaspas #haenke #bezpecnost #ridicky #autoshow #mamataxi

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018