foto: Form Factory

Laďte fitness formu na nové adrese

30. 9. 2023

Již na přelomu podzimu a zimy se v Praze otevřou dva nové fitness kluby. Najdete zde rozsáhlé kardio zóny, funkční zóny a další kompletní vybavení a stroje pro individuální trénink. Po tréninku si budete moci užít saunu anebo solárium.

¨i-ve-velke-velikosti

SO-HO Holešovice je novým přírůstkem do Form Factory rodiny a nachází se v dynamické čtvrti Holešovice v Praze. Klub disponuje dvěma prostornými tréninkovými sály, saunou a rozlohou přes 1 200 metrů2. Pro návštěvníky tohoto klubu budou k dispozici různé tréninkové programy a vybavení pro dosažení svých fitness cílů.

701-ve-velke-velikosti

Klub v Letňanech je skvělou volbou pro ty, kteří hledají komplexní fitness zážitek. Nabízí 3 prostorné tréninkové sály, finskou saunu, solárium, kardio zónu a plochu přes 1 800 metrů čtverečních. Celková plocha klubu přesahuje 1 800 metrů čtverečních, což z něj činí ideální místo pro různé fitness aktivity a odpočinek.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018