Zdroj: archiv webu

Limitovaná edice laků na nehty Marionnaud

3. 3. 2018

Touha po dokonalých nehtech, doplněk k make-upu, nové kabelce, outfitu, či botám, nebo prostě hravá nálada, či chuť udělat něco trochu jinak. Toto jsou impulsy, díky kterým si tak rády lakujeme nehty. Prostě to dobře vypadá a můžeme na svých nehtech ukázat i naši kreativitu, smysl pro detail nebo momentální náladu.

Marionnaud přichází se zbrusu novými laky na nehty v krásných hranatých obalech – My Nail Lacquer. Kromě klasické škály třiceti odstínů od nude pro romantičky, přes svůdné červené odstíny, po kreativní barevné, či chladnější tmavé tóny, nyní představuje také jarní šestici barev Spring Riviera.

Kromě sytých barev mají všechny laky na nehty My Nail Lacquer také praktický štěteček, se kterým se lak výborně nanáší a speciální složení s olejíčkem, které o nehty pečuje. O stálost barev se postarají pigmenty. Laky My Nail Lacquer lze koupit v síti parfumerií Marionnaud.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018