Zdroj: archiv webu

Luxusní vůně a kosmetika do auta

28. 1. 2017

Mnohé z nás tráví za volantem velkou část svého dne. Proto se vyplatí udržovat si v autě pořádek,  abychom se cítili, co možná nejpříjemněji. Papírový stromeček jako vůně do auta není v dnešní době příliš in. Více parády udělá voňavý doplněk, který nejen dotvoří design interiéru vozu, ale navodí také příjemnou atmosféru.

Pokud hledáte opravdu příjemnou vůni, která vás neomrzí a bude vás provázet na cestách a zároveň bude zdobit váš vůz, můžete se poohlédnout po vůních Rituals. K dostání je vůně patchouli s eukalyptem, eukalypt s rozmarýnem nebo třešňový květ s rýžovým mlékem. Když si pořídíte první balení, které obsahuje i dřívko s držátkem, později si už můžete dokupovat jen náhradní náplně.

Další věcí, která by vám v autě neměla chybět, je dezinfekce na ruce. V případě, že na cestách nemáte možnost umýt si ruce mýdlem a vodou, na vydezinfikování stačí pár kapek gelu s bambusem a mořskými minerály. Bakterie zničí do 15 vteřin. O čisté ruce pak pečujte některým z vyživujících krémů, které navíc příjemně voní.

Pozor! Již 13. února odstartujeme soutěž s Rituals, ve které na Vás čeká 5 luxusních vůní do vašeho auta!

Kompletní nabídku kosmetiky Rituals najdete na www.rituals.cz.

 

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018