Zdroj: archiv webu

Dokonalý lak na nehty za pár minut

19. 4. 2016

Přinášíme vám tip, jak na dokonale nalakované nehty, které nepotřebují UV zapékací lampu.

Milujete dokonalý vzhled nehtů jako ze salónu, ale přitom se nechcete vzdát pohodlí svého domova a používání LED lampy je pro vás překážkou? Vytvořit jej ještě nikdy nebylo jednodušší! Značka Sally Hansen, inovátor v nehtové péči a lacích na nehty, představuje Miracle Gel – revoluční laky na nehty pro gelovou manikúru bez použití UV / LED lampy. Díky patentované gelové technologii ve spojení s klasickými barevnými laky dosáhnete snadno a rychle i při domácím použití výsledku jako ze salónu. 23 úžasných barevných odstínů těchto “zázračných” gelových laků na nehty vám dá prostor ukázat vlastní styl a jedinečná technologie umožní jejich vytvrzení i bez použití UV / LED lampy jen za pomoci přirozeného světla.

Unikátní systém Miracle Gel vašim nehtům zajistí až 14 dní trvající zářivé barvy, a to jen ve 2 snadných krocích. Žádný podkladový lak není zapotřebí. Protřepejte lahvičky, naneste 2 tenké vrstvy zvoleného barevného laku Miracle Gel a nakonec vrstvu inovovaného vrchního laku Miracle Gel Top Coat s dvojnásobným 3D gelovým efektem, který aktivuje proces vytvrzování. O zbytek se postará přirozené světlo. Když vás barva na vašich nehtech omrzí, stačí použít standardní odlakovač a postupovat jako u běžného laku, dlouhé působení odlakovače není potřeba. Nechte se okouzlit barevnou paletou Miracle Gel, ze které si vybere každá žena.

Více na stránkách Sally Hansen

MiracledoClankuLaky
Foto: archiv webu
Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018