kaffe: foto Nupreme

Kávovinová óda bez kofeinu

6. 3. 2024

Káva patří k velmi oblíbeným nápojům nejen při jízdě autem. Kdo však potřebuje hned po jízdě večer jít spát, měl by sáhnout po vhodnější alternativě. Kofein totiž zvyšuje produkci stresového hormonu kortizolu v těle. Organismus jej odbourává i deset hodin. Zkuste Čekankové kaffe Nupreme z čekankového kořene, který vás příjemně naladí.

cekankove-kaffe-nupreme-render-zena-1
kaffe: foto Nupreme

Tuto kávu můžete pít bez ohledu na denní dobu, protože bude vždy v souladu s vašimi biorytmy. Večer se tak s lehkostí uložíte ke spánku, který osvěží vaše tělo i duši.

Čekankové kaffe od Nupreme Chutná téměř jako káva a má bohaté aroma, ve kterém můžete zachytit také karamelovou až nugátovou stopu.

Cikorka podporuje trávení, díky močopudným vlastnostem pomáhá s odplavováním vyloučené žluči, je šetrná k citlivému žaludku, může být výborným doplňkem pro ty, kteří se snaží krotit hladinu cukru v krvi. To vše bez jediného miligramu kofeinu.

M1A8784
kaffe: foto Nupreme

Pražený kořen čekanky, který byl vypěstován a šetrně zpracován v České republice, tvoří 100 % Čekankového kaffe. Lokální surovina tak nenacestuje dlouhé tisíce kilometrů, než se dostane do vašeho šálku jako lahodný kávovinový elixír.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018