Vitara: foto Suzuki

Omlazené Suzuki Vitara

11. 6. 2024

Oblíbené SUV Suzuki Vitara hlásí návrat z pomyslného kosmetického salónu. Má pronikavější vzhled, je vybaven bezpečnějšími asistenty a interiér krášlí velký 9palcový displej. Seznamte se s modernizovanou Vitarou.

Screenshot
Vitara: foto Suzuki

Nová Vitara vypadá sebevědomě a má výrazný vzhled. Nová agresivní, leskle černá maska chladiče, vystouplé přední blatníky, přimhouřené přední světlomety a stoupající boční linie jsou hlavními rysy nového provedení.

Sportovněji pojatý design karoserie skvěle sedí k outdoorovým aktivitám, ale neztratí se ani ve městě.

Interiér nové Vitary je navržen s důrazem na kvalitu, styl a potěšení z jízdy. Volitelně může být Vitara vybavena panoramatickým střešní oknem s možností otevření až nad druhou řadu sedadel. Pro všechny cestující jsou připraveny odkládací prostory, aby jízda s Vitarou byla ještě příjemnější a pohodlnější.

Screenshot
Vitara: foto Suzuki

Vitara je vybavena dnes již legendárním systémem pohonu všech kol ALLGRIP SELECT, který řidiči dodává jistotu v libovolném druhu terénu.

ALLGRIP SELECT nabízí výběr ze čtyř jízdních režimů: Auto, Sport, Snow a Lock. Řidič mezi nimi může jednoduše přepínat pomocí otočného ovladače a tlačítek na středovém tunelu u řadicí páky.

Facelift modelu Vitara pro rok 2024 přináší pět nových nebo výrazně přepracovaných funkcí jako například systém nouzového brzdění, systém sledování pozornosti řidiče, adaptivní tempomat, asistent udržování v jízdním pruhu nebo systém rozpoznávání dopravních značek

Screenshot
Vitara: foto Suzuki

Díky hybridním pohonům s technologiemi Suzuki v sobě Vitara kombinuje nízkou spotřebu paliva, jízdní dynamiku a možnost svobodně prozkoumávat svět. Na výběr jsou dvě motorizace.

Motor 1.5 DUALJET se systémem Strong hybrid kombinuje benzinový motor s elektrickým motor-generátorem, 140V lithium-iontovou baterií a šestistupňovou robotizovanou převodovku Auto Gear Shift. V nové Vitaře je dostupný také motor 1.4 BoosterJet spojený s 48V mild-hybridním systémem.

Sdílet článek:

Více na webu Suzuki

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018