Zdroj: archiv webu

Na Valentýna do Starbucks

7. 2. 2016

Každý začátek roku s sebou přináší nové příležitosti, a to i pro ty, kdo hledají neobvyklý požitek pro své chuťové pohárky. A kde na tuto příležitost narazíte? 

Když je venku zima, je nejlepší naplánovat si rande nebo schůzku s přáteli v útulném místě plném dobrot. Zvlášť teď, kdy se na menu vrací Triple Hot Chocolate, což je kombinace černého a bílého moka se šlehačkou a polevou. Tento sladký nápoj je skvělou volbou, když máte rande, protože čokoláda vás hned na začátku naladí na romantickou vlnu. Po staletí je čokoláda považována za afrodiziakum. Casanova ji pil místo šampaňského a tvrdil, že je to opravdový elixír lásky.

 

Valentýn ve Starbucks Zamilované dvojice, které si na Valentýna vyberou kavárnu Starbucks jako místo pro schůzku, určitě nebudou litovat. Vedle speciální valentýnské verze čokolády připravil Starbucks pro všechny milovníky kávy řadu originálních dárků, včetně hrnků a tumblerů se symboly lásky, či speciální valentýnskou edici Starbucks Card. Karta může být nabita na jakoukoli částku a může tak být skvělým dárkem pro zbožňovanou osobu. Speciální nabídky čekají také na stávající účastníky věrnostního programu My Starbucks Rewards, kteří používají Starbucks Card. Všechny dvojice, které navštíví naši kavárnu 14. února a koupí si Triple Hot Chocolate dostanou druhý nápoj na účet Starbucks.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018