Zdroj: archiv webu

Nezapomeň na den maminek

6. 5. 2022

Francouzská rafinovanost je trefou do černého, ať už si vaše maminka potrpí na elegantní, romantický, nebo sportovní styl. V prodejnách MOA Paris najdete šperky, šátky, pásky a nepřeberné množství dalších doplňků.

3662479665851-2
Foto: MOA Paris

Co třeba kabelka v něžných květinových barvách, která rozjasní každý den? Nebo přívěsek, který bude připomínat vaši lásku při každém pohledu?  Pokud si nevíte rady s výběrem, pořiďte dárkový voucher a nechte obdarovanou, ať si z široké nabídky vybere podle svého vkusu.

MOA Paris sází na nápaditost designu i barev a originální kombinaci prvků pro všechny možné příležitosti. Přesvědčte se na vlastní oči, že francouzskou eleganci můžete získat i za velmi příznivou cenu.  

Foto: MOA Paris
Foto: MOA Paris

 Od 2. do 8. května bude navíc ve všech prodejnách probíhat speciální akce. Pokud nakoupíte tři produkty, ten nejlevnější z nich dostanete zdarma. 

Prodejny MOA Paris najdete v obchodních centrech Westfield Chodov Praha a Galerie Vaňkovka Brno.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018