Zdroj: archiv webu

Nová vůně od Armaniho Sì

9. 1. 2021

Stejně jako auta projdou jednou za čas faceliftem, nastává modernizace také u populárních vůní. Sì elegantně smyslná a dráždivá ikonická dámská vůně od Giorgio Armani byla uvedena v roce 2013. Nyní se představuje v novém, a to vůní Sì EAU DE PARFUM INTENSE, jejíž tváří je herečka Cate Blanchett.

Foto: archiv webu

Vůni vytvořila parfumérka Julie Massé (autorka všech předešlých vůní). Sì EAU DE PARFUM INTENSE vychází z klasické verze této vůně a ubírá se novým směrem za přispění nektaru z černého rybízu, který je extrahovaný z jádra tohoto ovoce.

Srdce vůně je ispartská růže vypěstovaná v tureckém regionu Isparta známém rovněž jako „město růží“, spolu se sametovou a dychtící davanou. Dohromady vytvářejí tyto dvě nóty divoce intenzivní efekt.

Vanilka v Sì EAU DE PARFUM INTENSE je získávána z chráněné oblasti Loky Manambato na Madagaskaru ve spolupráci s místní neziskovou organizací.

Kolekce Sì je nyní s představením Sì EAU DE PARFUM INTENSE tvořena pěti význačnými vůněmi, které ztělesňují různé aspekty vize ženskosti dle Sì: Sì EAU DE PARFUM FIORI, Sì EAU DE PARFUM, Sì EAU DE PARFUM INTENSE, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM INTENSE

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018