Zdroj: archiv webu

Nové letní kousky vytvořené s úctou k přírodě

16. 3. 2021

Pro Fjällräven je velkou inspirací příroda sama. Podle pravidel přírody a s ohledem na ni vznikla i kolekce pro jaro a léto. Jejich novinky zpříjemní nejen dobrodružné letní treky, ale i obyčejné všední dny a stanou se vašimi oblíbenými společníky na dlouhá léta.

Foto: archiv webu

Výsledky studií prokázaly, že existuje souvislost mezi životností produktu a jeho vlivem na životní prostředí – čím déle produkt používáme, tím je jeho dopad na životní prostředí menší. Proto se Fjällräven snaží vytvářet takové oblečení a vybavení, které budete chtít používat co nejdéle. Kromě toho ještě více než kdy předtím v letošním roce pracuje s udržitelnými materiály, jako je bio bavlna nebo recyklovaný polyester.

Kolekce pro jaro a léto 2021 je plná nových kousků z oblíbených řad Abisko a High Coast, které jsou lehké a prodyšné, odvádějí vlhkost od těla, rychle schnou, dají se snadno sbalit a v batohu či tašce nezaberou mnoho místa.

Foto: archiv webu

Abisko Lite Trekking Jacket

Lehká, pohodlná bunda na letní výlety v teplém počasí. Je vyrobena z G-1000 Lite Eco, zadní a boční díly jsou ze strečového materiálu, který zajišťuje dobrou prodyšnost a svobodu pohybu. Při náročných trecích lze rozepnout větrací zipy na bocích a uvolnit tak přebytečné teplo. Dostupná v dámském i pánském provedení. Doporučená cena: 7 390 Kč

Novinky jsou dostupné na Fjällräven Shop.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018