Zdroj: archiv webu

Omlazení pro vaši pokožku

2. 5. 2016

Řada kosmetiky Dove DermaSpa Youthful Vitality, která je určená pro zralou pokožku se rozrůstá o tělové mléko a krém na ruce. K tělovému krému vyvinutému na míru potřebám zralé pokožky nově přibylo tělové mléko a pečující krém na ruce. Pružnost a mladistvější vzhled věkem unavené pokožce pomáhá navracet díky obsahu revitalizačního séra a technologii Cell-Moisturisers, která byla doposud využívána jen v krémech na obličej. Ženy ve zralém věku si díky produktům Dove DermaSpa Youthful Vitality mohou užívat krásnou, jemnou, vypnutou a zdravím zářící pokožku.

Zralým ženám, jež hledají účinnou péči o pokožku celého těla, nabízí řada Dove DermaSpa Youthful Vitality komplexní řešení. Vedle bohatého tělového krému totiž nově zahrnuje také intenzivně pečující tělové mléko a hydratační krém na ruce. Portfolio se pyšní obsahem revitalizujícího séra a přelomovou technologií, která díky komplexu vyživujících složek získaných z přírodních olejů a semen působí přímo uvnitř kožních buněk a zlepšuje tak vzhled pokožky, její hydrataci i celkovou kvalitu. Tato kombinace navrací zralé pokožce hebkost, pružnost, zářivost a pomáhá obnovovat její mladistvý vzhled. Parfemace spojuje šťavnaté tóny malin a mandarinek s květinovým mixem růží, pelargonií a karafiátů, a jemným nádechem makadamiového oříšku, smetanové vanilky a exotických tónů santalového dřeva.

DermaSpa
Foto: archiv webu

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018