Zdroj: archiv webu

Opalujte se zdravě s Dermacol

14. 6. 2017

Přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu pokožky i vlasů. Řada sluneční kosmetiky SUN od značky Dermacol se rozrostla o dvě novinky, které se vyplatí vyzkoušet. S novým transparentním ochranným sprejem bude vaše pokožka dokonale chráněna bez nepříjemného mastného povlaku. Speciální ochranný UV sprej ošetří vaše vlasy a dodá jim neodolatelný vzhled plážových vln.

Sprej na každý den

Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY SPF 20 s UVA a UVB filtry chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření. Zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí a zvláčňuje ji. Vyznačuje se dokonale transparentní a ne-mastnou texturou. Sprej nezanechává na pokožce bílé stopy a mastný povlak. Je voděodolný a rychle se vstřebává, což oceníte nejen u moře, ale i v průběhu prochá-zky ve městě. K dispozici jsou dvě verze se střední (SPF 20) nebo vysokou ochranou (SPF 30).

Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY, SPF 20 Dermacol, 150 ml / 249,- Kč

Vlny jako od moře

Stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRAY s UVA a UVB filtry chrání vlasové vlákno před poškozením vlivem slunečního záření. Obsahuje mořskou sůl, díky čemuž si jednoduše vytvoříte ležérní plážové vlny. Epsomská sůl udržuje mokrý vzhled účesu a přirozené vlny. Sprej nastříkáte do mokrých vlasů a jednotlivé prameny upravíte tak, abyste docílili maximálně přirozeného efektu a následně použijte fén s difuzérem, čímž sprej zafixujete do vlasů a celkový efekt déle vydrží.

Stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRAY Dermacol, 150 ml / 149,- Kč

Regenerační a hydratační balzám po opalování

Balzám po opalování AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM s D-panthenolem, be-ta-karotenem a mandlovým olejem účinně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pokožku po slunění. Vhodný pro všechny typy pokožky. Pomáhá chránit její mladistvý vzhled a zanechává ji hebkou.

Regenerační a hydratační balzám po opalování AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM Dermacol, 400 ml cena 169,- Kč

Více na www.dermacol.cz

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018